- Home
- ยป
- Our Product Range
- »
- Solar Acdb Box
Solar Acdb Box
We are a leading Manufacturer of solar acdb box and solar ac distribution panel from Ahmedabad, India.
Solar Acdb Box
Product Price: Rs 95,000 / PieceGet Best Price
Minimum Order Quantity: 100 Piece
Product Brochure
Product Details:
| Capacity | 2 kW |
| Country of Origin | Made in India |
| Frequency | 50 Hz |
| Voltage | 440 V |
| Brand | Next-Gen Power Controls |
| Phase | Three Phase |
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Solar Ac Distribution Panel
Product Price: Rs 1,25,000 / PieceGet Best Price
Product Brochure
Product Details:
| Material | Mild Steel |
| Phase | single phase |
| Voltage | 415V |
| country | Made in India |
| Brand | Next gen power Control |
| Frequency | 50HZ |
Yes! I am InterestedRequest A Callback