- Home
- ยป
- Our Product Range
- »
- Changeover Panel
Changeover Panel
Offering you a complete choice of products which include three phase on load changeover switch panel.
Three Phase On Load Changeover Switch Panel
Product Price: Rs 2,75,000 / PieceGet Best Price
Minimum Order Quantity: 100 Piece
Product Brochure
Product Details:
| Current Rating | 20 A |
| Type | Medium Voltage |
| Material | Mild Steel |
| Voltage | 440 V |
| Brand | Next-Gen Power Controls |
| Frequency | 50 Hz |
| Country of Origin | Made in India |
| Phase | Three Phase |
Yes! I am InterestedRequest A Callback